Nasze przedszkole

Doświadczony zespół

Nasz zespół ma ponad 15 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Od teatrzyków czy zespołów tanecznych, aż po Ognisko Artystyczne. Tematykę i sposób prowadzenia spotkań opieramy zawsze na własnym autorskim programie opieki nad dzieckiem.

Świetna lokalizacja

Od września 2006 roku, Sezamkowo działa we własnym wolnostojącym budynku, w południowej, zalesionej części Katowic. Obiekt jest otoczony ogrodem, w którym znajduje się bezpieczny plac zabaw. Dzięki temu dzieci mogą beztrosko bawić się na świeżym powietrzu.

Godziny otwarcia

Zapraszamy w godzinach od 7:00 do 17.00. Póżniejsze godziny popłudniowe wykorzystujemy na organizację imprez specjalnych dla dzieci, takich jak urodziny, gimnastyka korekcyjna czy zajęcia logopedyczne.

Rozwijamy kreatywność

W codziennej działaności stawiamy głównie na rozwój kulturalny i artystyczny naszych wychowanków.  Organizujemy występy teatrzyków dziecięcych oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. 

Rodzinna atmosfera

Ciepła i rodzinna atmosfera, to wyróżnik naszego Przedszkola. Promocja toleracji oraz współżycia w grupie, stanowi główne wyzwanie dla wykształconej i doświadczonej kadry pedagogicznej.

Twoje dziecko nie będzie się nudzić

Nasze sale zajęć są przytulne oraz wyposażone w dużą ilość zabawek, gier i nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Przekonaj się sam!

Jesteśmy niezwykle dumni z bardzo dobrej opinii wśród dzieci i ich rodziców. Szczególnie wysoko cenimy sobie wielopokoleniowość naszych absolwentów.

do góry