Zajęcia popołudniowe

W Sezamkowie każdy przedszkolak może rozwijać swoje zainteresowania i uczestniczyć w zajęciach dodatkowych, które odbywają się po południu. Tańczymy, ćwiczymy i bawimy się wesoło.

Zajęcia dodatkowe dostępne są za dodatkową opłatą, zależną od rodzaju zajęć.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

czyli gry i zabawy ruchowo - rozwojowe z elementami korekcji.

Na zajęcia gimnastyki korekcyjnej zapraszamy wszystkie dzieci, u których stwierdzono wady postawy, ale nie tylko. W zajęciach chętnie biorą udział również dzieci, które lubią się ruszać i ćwiczyć. Wiadomo - w zdrowym ciele zdrowy duch!

Na zajęcia zaprasza pan Adrian w poniedziałku i czwartki od 13:45.

OPŁATA: 140 zł/miesiąc.

ZAJĘCIA TANECZNE

Wszystkie dzieci lubią tańczyć. Te, które chcą rozwijać swoje umiejętności zapraszamy na zajęcia taneczne. Tu można zatańczyć poloneza i walca, brakedance i hip hop. Jest zawsze dużo śmiechu i zabawy.

Na zajęcia zaprasza pan Adrian w poniedziałki od 14:30.

OPŁATA: 70 zł/miesiąc.

ZABAWY Z PIŁKĄ

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie! Zajęcia na piłkarskim boisku polubią szczególnie te przedszkolaki, które chcą być jak Lewandowski czy Błaszczykowski. Małym piłkarzom życzymy wielu goli!

Na zajęcia zaprasza trenerka Dominika w piątki od 13:30.

OPŁATA: 70 zł/na miesiąc.

BASEN

Aby w wodzie poczuć się, jak ryba trzeba koniecznie skorzystać z zajęć na basenie. Oswajamy się z wodą i ćwiczymy pływanie. Nam wysokie fale nie straszne!

Na zajęcia zaprasza Pani Karolina i Pan Tomek w piątki od 13:45-14:15.

OPŁATA: 200 zł/na miesiąc, wraz z dojazdem na basen.

JUDO

Dla tych, którzy naprawdę chcą się zmęczyć i wyszaleć, organizujemy w Sezamkowie zajęcia judo. Zajęcia zachęcają przedszkolaki do intensywnego ruchu i pozwalają na pozytywne wykorzystanie ich energii.

Na zajęcia zaprasza trenerka Magda w wtorki od 13:30.

OPŁATA: 70 zł/miesiąc.

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Każdy chce ładnie mówić. Jeśli z mową naszego malucha jest coś nie tak, pomogą indywidualne zajęcia z logopedą. Gimnastyka buzi i języka szybko przynosi efekty.

Na zajęcia zaprasza pani Michalina wedlug harmonogramu.

OPŁATA: 160 zł/miesiąc.

 

SEZAMKOWO - MALUSZKOWO

czyli zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych.

Nasze przedszkole proponuje zajęcia dla najmłodszych, ciekawych świata dzieci. Pełne energii lub bardzo nieśmiałe 2-3 letnie maluchy przychodzą do nas, aby wspólnie z mamą, babcią lub nianią bawić się wesoło. Podczas tych spotkań nasi milusińscy wyżywają się plastycznie. Wspólnie ze swoimi najbliższymi wykonują piękne prace plastyczne. Zmagają się z nożyczkami, klejem, farbami i różnymi fascynującymi nowościami. Bawią się razem z innymi dziećmi. Czasem po raz pierwszy zauważają swoich rówieśników i ich potrzeby. Uczą się współpracy w grupie. Wesoło podrygują w rytm muzyki. Zmieniają się w leśne zwierzątka lub wsiadają do pociągu i wyruszają w daleki świat. Słowem krok po kroku zmierzają do przedszkola!

Cieszcie się z przemiany małomównej gapy w pełne wdzięku, wygadane dziecko, z egocentrycznego malucha w społecznie wyrobioną istotkę!

Spotykamy się we wtorki w godzinach 16:00-17:30.

OPŁATA: 150 zł/miesiąc. 

 

do góry