Zajęcia popołudniowe

W Sezamkowie każdy przedszkolak może rozwijać swoje zainteresowania i uczestniczyć w zajęciach dodatkowych, które odbywają się po południu. Tańczymy, ćwiczymy i bawimy się wesoło.

Zajęcia dodatkowe dostępne są za dodatkową opłatą, zależną od rodzaju zajęć.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

czyli gry i zabawy ruchowo - rozwojowe z elementami korekcji.

Na zajęcia gimnastyki korekcyjnej zapraszamy wszystkie dzieci, u których stwierdzono wady postawy, ale nie tylko. W zajęciach chętnie biorą udział również dzieci, które lubią się ruszać i ćwiczyć. Wiadomo - w zdrowym ciele zdrowy duch!

Na zajęcia zaprasza pani Dominika we wtorki i czwartki od 14:00 do 14:45.

OPŁATA: 70 zł/miesiąc.

ZAJĘCIA TANECZNE

Wszystkie dzieci lubią tańczyć. Te, które chcą rozwijać swoje umiejętności zapraszamy na zajęcia taneczne. Tu można zatańczyć poloneza i walca. Jest zawsze dużo śmiechu i zabawy.

Na zajęcia zaprasza pani Iwonka w poniedziałki od 13:00 do 13:45 dzieci młodsze, a od 13:45 do 14:30 dzieci starsze.

OPŁATA: 40 zł/miesiąc.

ZABAWY Z PIŁKĄ

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie! Zajęcia na piłkarskim boisku polubią szczególnie te przedszkolaki, które chcą być jak Lewandowski czy Piszczek. Małym piłkarzom życzymy wielu goli!

Na zajęcia zaprasza trenerka Dominika w poniedziałki od 14:30 do 15:15.

OPŁATA: 40 zł/na miesiąc.

BASEN

Aby w wodzie poczuć sie, jak ryba trzeba koniecznie skorzystać z zajęć na basenie. Oswjamy się z wodą i ćwiczymy pływanie. Nam wysokie fale nie straszne!

Na zajęcia zaprasza Pani Karolina i Pan Tomek w piątki od 13:45-14:15.

OPŁATA: 100 zł/na miesiąc, wraz z dojazdem na basen.

JUDO

Dla tych, którzy naprawdę chcą się zmęczyć i wyszaleć, organizujemy w Sezamkowie zajęcia judo. Zajęcia zachęcaja przedszkolaki do intensywnego ruchu i pozwalają na pozytywne wykorzystanie ich energii.

Na zajęcia zaprasza trenerka Magda w środy od 13:30 do 14:15.

OPŁATA: 40 zł/miesiąc.

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Każdy chce ładnie mówić. Jeśli z mową naszego malucha jest coś nie tak, pomogą indywidualne zajęcia z logopedą. Gimnastyka buzi i języka szybko przynosi efekty.

Na zajęcia zaprasza pani Michalina wedlug harmonogramu.

OPŁATA: 80 zł/miesiąc.

SZACHY

Zajęcia szachowe, to coś dla tych Sezamków, które lubią pogłówkować! Spotkania nad biało-czarną szachownicą uczą cierpliwości, wytrwałości i logicznego myślenia.
"Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni!", powiedział wybitny amerykański szachista Paul Morphy i chyba miał rację!

Na zajęcia szachowe zaprasza Pani Ewa we wtorki od 13:15 do 13:45 dzieci poczatkujące, a od 13:45 do 14:15 dzieci zaawansowane.

OPŁATA: 30 zł/miesiąc.

SEZAMKOWO - MALUSZKOWO

czyli zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych.

Nasze przedszkole proponuje zajęcia dla najmłodszych, ciekawych świata dzieci. Pełne energii lub bardzo nieśmiałe 2-3 letnie maluchy przychodzą do nas, aby wspólnie z mamą, babcią lub nianią bawić się wesoło. Podczas tych spotkań nasi milusińscy wyżywają się plastycznie. Wspólnie ze swoimi najbliższymi wykonują piękne prace plastyczne. Zmagają się z nożyczkami, klejem, farbami i różnymi fascynującymi nowościami. Bawią się razem z innymi dziećmi. Czasem po raz pierwszy zauważają swoich rówieśników i ich potrzeby. Uczą się współpracy w grupie. Wesoło podrygują w rytm muzyki. Zmieniają się w leśne zwierzątka lub wsiadają do pociągu i wyruszają w daleki świat. Słowem krok po kroku zmierzają do przedszkola!

Cieszcie się z przemiany małomównej gapy w pełne wdzięku, wygadane dziecko, z egocentrycznego malucha w społecznie wyrobioną istotkę!

Spotykamy się we wtorki lub w czwartki w godzinach 16:00-17:30.

OPŁATA: 100 zł/miesiąc. Jeśli chcesz spotykać się z nami 2 razy w tygodniu zapłacisz tylko 150 zł.

 

do góry