Jesteś na: Strona główna / Nasze przedszkole

Nasze przedszkole

Historia naszego zespołu to ponad 15 lat doświadczeń w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Od  teatrzyków czy zespołów tanecznych aż po Ognisko Artystyczne. Tematykę i sposób prowadzenia spotkań opieramy zawsze na własnym autorskim programie opieki nad dzieckiem.

Od września 2006 roku, Sezamkowo działa we własnym wolnostojącym budynku, w południowej, zalesionej części Katowic. Obiekt otoczony ogrodem, z bezpiecznym placem zabaw, umożliwia dzieciom wesołe zabawy na świeżym powietrzu.

Zapraszamy w godzinach od 7:00 do 17.00. Póżniejsze godziny popłudniowe wykorzystujemy na organizację dla dzieci imprez specjalnych, takich jak urodziny, gimnastyka korekcyjna czy zajęcia logopedyczne.

W codziennej działaności stawiamy głównie na rozwój  kulturalny i artystyczny naszych wychowanków.  Organizujemy występy teatrzyków dziecięcych oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. 

Ciepła i rodzinna atmosfera, to wyróżnik naszego Pzedszkola. Promocja toleracji oraz współżycia w grupie, stanowi główne wyzwanie dla wykształconej i doświadczonej kadry pedagogicznej.

Nasze sale zajęć są przytulne oraz wyposażone w dużą ilość zabawek, gier i nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Jesteśmy niezwykle dumni z bardzo dobrej opinii wśród dzieci i ich rodziców. Szczególnie wysoko cenimy sobie wielopokoleniowość naszych absolwentów.