Jesteś na: Strona główna / Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne

Użytkowanie witryny

Właścicielem niniejszego serwisu jest Przedszkole Niepubliczne "SEZAMKOWO" z siedzibą w Katowicach, ul. Panewnicka 154.

Każda osoba przystępując do korzystania z serwisu www.sezamkowo.pl przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki użytkowania witryny. Sugerujemy aby osoby niepełnoletnie korzystały z serwisu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności, która chroni Wasze dane.

Informujemy, że dane zawarte na naszej stronie oraz stronach z nią "zlinkowanych" nie stanowią oferty jakichkolwiek usług i produktów w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego, a służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. Nie bierzemy odpowiedzialności za nieaktualność, niekompletność lub błędy w zawartości serwisu internetowego. Przedszkole nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody, w szczególności utratę danych, możliwości i zysków, powstałe w związku z korzystaniem z naszej witryny internetowej.  Wszelkie transmisje danych realizowane są na ryzyko osoby przesyłającej informacje.

Znaki handlowe oraz nazwy innych produktów wymienionych na naszej stronie internetowej są zastrzeżonymi znakami towarowymi i zostały użyte w celach informacyjnych oraz promocji poszczególnych producentów (marek). Podlegają one ochronie prawnej na zasadach przewidzianych w odpowiednich przepisach.

Prawa autorskie 

Przedszkole Niepubliczne SEZAMKOWO i IntraCOM informują, że zawartość i układ niniejszego serwisu internetowego są chronione prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej na zasadach ogólnych.

Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana, bez pisemnej zgody Przedszkola Niepublicznego SEZAMKOWO. Informacje zawarte na stronie mogą być wykorzystywane tylko do użytku osobistego.

Serwis zaprojektowany i wykonany przez:
IntraCOM - Y o u r W a y T o I n t r a N E T
www.intracom.pl; biuro@intracom.pl
tel. 032 351 82 50, fax 032 351 82 50 w. 10
Wspomagany przez autorski
System Zarządzania Treścią InCMS.